Adalı Doktorun ' Sağlıklı Kalalım ' isyanı

'' Konuşarak uzlaşalım ' diyerek toplantılar yapan Adalar Belediyesinin Adalar halkını umursamaz tavırları ve halk sağlığını tehdit eden uygulamaları yıllardır Ada halkına sağlık hizmetleri veren Dr. Erhan Şuben'i isyan ettirdi.

Adalı Doktorun ' Sağlıklı Kalalım ' isyanı

KONUŞALIM UZLAŞALIM DİYEN, KONUŞUNCA CEVAP VERMEYEN ADALAR BELEDİYESİ DİNLEMEDİĞİ İÇİN Mİ CEVAPSIZ❓

Toplu Taşıma araçlarının AÇILABİLİR OLMASI SEVİNDİRİCİDİR.
konu hakkında adalıları bilgilendiren Erkan Genco Doğan teşekkürü hak etmektedir.

Başkalarını bilmem ama ben toplu taşıma araçların kalksın demiyorum. Demem o ki, KAPALI OLMASINLAR VE HİJYEN KURALLARI UYGULANSIN.

ANCAK; bireysel araçlar toplatılması kararının geri çekilmesi talebimin ısrarcısı,bireysel aracı alınmış bir adalının covid-19 kapmasında bu araçlar dışında bir temas yoksa hukuksal gerekliliklerin çalışmasının takipçisi olmakta MESLEK SORUMLULUĞUM GEREĞİ KARARLIYIM.

BEYAZ MASA ARCILIĞIYLA AYLAR ÖNCE TALEP ETTİĞİM ve BU AYDA TALEBİMİ YENİLEDİĞİM DİLEKÇEME HALEN CEVAP OLMAMASI SİZLERE NE DÜŞÜNDÜRMEKTE İSE ONU DÜŞÜNMEKTEYİM...(❗️)

13.06.2020 11:19:16
Açıklama 1-25856403408 - ELEKTRİKLİ KİŞİSEL ARAÇLARIN VİRÜSTEN BULAŞMA RİSKİNİ AZALMA OLDUĞU TAŞIDIKLARI İÇİN SALGIN GEÇENE KADAR TOPLANMASI HALK SAĞLIĞI AÇISINDAN UYGUN DEĞİL BU ARAÇLAR DİSİPLİNE EDİLMELİDİR GEREKSİZ KULLANIMLARIN ÖNLEMESİ VE YASAK OLAN BÖLGEYE GİRMEMELERİ YETERLİDİR.
Başvuru Durumu İşleminiz Devam Ediyor
Yine demem o ki HİÇ BİR YERDE BİREYSEL ARAÇLARI KALDIRMIYORLAR HER YERDE DİSİPLİNE EDİYOR VE DENETLİYORLAR TIP HOCALARIM bireysel araçlarınız varsa mümkün olduğunca toplu taşıtları kullanılmamasını önermekte.

BİREYSEL ARAÇLARIN COVİD-19 MÜCADELESİNDE GETİRİSİ;
Hem toplu taşımada kişi kalabalığını azaltarak hem de kendinizi kalabalıktan uzak tutarak bulaş riskini azaltacaktır.☣️
Bireysel araçların adalarda kullanımdan kaldırılmasının sonuçları TCK 85 maddeyle düşünülmelidir.

UKOME: Ulaşım Koordinasyon Merkezini, ifade eder. MADDE 5 – (1) Büyükşehir belediyesi alt yapı koordinasyon merkezi ile ulaşım koordinasyon merkezi büyük şehir belediye başkanına bağlıdır.

????TRAFİĞE KALMIYOR, BU KARARIN SORUMLULUĞU;
????KARAR ALICI BÜYÜK ŞEHİR,
????YEREL KOŞULLARA UYARLAMA ve UYGUN KARARA VARDIRMA DA ADALAR BELEDİYESİ,
????PARTİNİZ İLCE ÖRGÜTÜ;
????ONLARDAN AZ OLMAK KAYDIYLA DİĞER ADALAR PARTİ İLÇE ÖRGÜTLERİN DE SORUMLULUĞU. 

Dr. Kamil Erhan Şuben

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020, 18:16
YORUM EKLE
YORUMLAR
Herman Babaoğlu
Herman Babaoğlu - 2 hafta Önce

Bende aynı kanıdayım ayrıca elektrikli araçlara bir yaş sınırı getirilmeli örneğin 60 yaş üzeri ve bazı cadde ve sokaklara girmemeleri yani disipline edilmesi yasaklamak tepelerde oturanlara haksızlık olur .vede ilaçlama hergün eskisi gibi yapılmalı

SIRADAKİ HABER