KÜNYE

Sahibi

ANDAÇ BASIN YAYIN adına

Necmettin GÜLTEKİN

------------------------------------------------------------------------------

Genel Koordinatör / General Coordinator

Genel Yayın Yönetmeni /Grantee

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü / Responsible Editor

-----------------------------------------------------------------------------
 

Muhabir /Reporters

Hukuk Danışmanları / Av. Hicran İlhan
 


 

Reklam Müdürü /Advertising Manager
 


İletişim Skype- Mail /Contact

  haber@habermanset.com.tr


Yazılım /Software

TE Bilisim 
 


Yer Sağlayıcı /Location Provider


Extra Medya 


Adres/Address
 

Üsküdar caddesi, Özel İdare İş Merkezi Kartal - İstanbul

Telefon
 

0216 473 83 27


 


Sitede yayımlanan Köşe Yazıları ve Yorumların sorumluluğu yazarlarına aittir.

YASAL UYARI: © Copyright 2010 (habermanset.com.tr) tüm hakları saklıdır. Yazılı ve görsel olarak derlenmiş paylaşımların tamamı telif hakları dahilinde (habermanset.com.tr)’a aittir. Yayınlanmış olan her türlü materyal 5846 numaralı telif hakları kanunu kapsamında koruma altına alınmıştır. Yazı, ses, resim ve video gibi içeriklerin çoğaltılması veya başka bir yayın organı aracılığı ile dağıtılması suç unsuru sayılacaktır.

Gizlilik Politikası
Bu metin, gizlilik ilkeleri ile alakalı bilgilendirme amacıyla oluşturulmuştur. (habermanset.com.tr) web adresi üzerinden yapacağınız yorumlarda kişisel bilgileriniz sizin bilginiz dahilinde kayıt altına alınmaktadır.
Bu bilgiler yaptığınız yorum veya kayıt işlemleri ile ilgili size gönderilecek bilgilendirme iletilerinde kullanılır. Yasal bir zorunluluk olmadığı sürece bilgileriniz kesinlikle 3. şahıslarla paylaşılmaz.

(habermanset.com.tr)’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Bu tür yönlendirilmiş sayfalar ile ilgili (habermanset.com.tr), herhangi bir yasal sorumluluk taşımaz. Ziyaretçiler, yönlendirilen sayfanın gizlilik ve diğer politikalarını gözden geçirmelidir. Bu site basın meslek ilkelerine uymaya söz vermiştir. Görüş, öneri ve şikayetleriniz ile ilgili iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

 Privacy Policy
This text has been prepared only for informational purposes about the privacy principles. Your personal information is stored within your consent when you register or make comments on (habermanset.com.tr). This information derived from the registration and comments will be used for the informational messages to be sent to you. Your information will not be revealed to 3rd Parties unless there is no legal obligation.

External links on (habermanset.com.tr) are opened on a new page. (habermanset.com.tr) does not bear any legal liability with such directed pages. The visitors should review the privacy and other policies on the directed pages. This website promised to comply with the press professional principles. You can contact us from contact page about your opinions, suggestions, and complaints.