banner23

Sağlık çalışanlarının çocuklarından duygulandıran paylaşım

SAĞLIK-SEN MANİSA ŞUBE BAŞKANI MUSTAFA IRGATOĞLU HAZIRLADIKLARI VİDEOYU SOSYAL MEDYA ARACILIĞIYLA PAYLAŞTIKLARINI VE KISA SÜREDE BÜYÜK BİR BEĞENİ TOPLADIĞINI BELİRTEREK, "SAĞLIK ÇALIŞANLARIMIZ SEVDİKLERİNDEN UZAKTA, BİZİM İÇİN ÇALIŞIYORLAR. LÜTFEN EVDE KALALIM, DESTEK OLALIM. UMUYORUZ Kİ SAĞLIK ÇALIŞANLARININ DURUMUNU İFADE EDEN BİR ÇALIŞMA OLMUŞTUR. KAHRAMAN SAĞLIK ÇALIŞANLARINA BU VESİLEYLE BİR KEZ DAHA TEŞEKKÜR EDİYORUZ." DEDİ.

Sağlık çalışanlarının çocuklarından duygulandıran paylaşım

Sağlık-Sen Manisa Şubesi tarafından, sağlık çalışanlarının çocuklarının mesajlarından hazırlanan ’Evde kal’ videosu sosyal medyada büyük ilgi gördü.

Yeni tip korona virüsle (Covid-19) mücadelede en ön safta mücadele eden sağlık çalışanları büyük bir özveriyle görevlerini yerine getirirken çocukları da anne ve babaları için tüm vatandaşlara kendi yaşadıklarını anlatarak ’Evde kal’ çağrısı yaptı. Kahraman anne ve babalarına duydukları özlemleri aktaran minikler, anne ve babalarının eve dönmesi için herkesin evde kalmasını istedi.

Sağlık-Sen Manisa Şube Başkanı Mustafa Irgatoğlu hazırladıkları videoyu sosyal medya aracılığıyla paylaştıklarını ve kısa sürede büyük bir beğeni topladığını belirterek, "Sağlık çalışanlarımız sevdiklerinden uzakta, bizim için çalışıyorlar. Lütfen evde kalalım, destek olalım. Umuyoruz ki sağlık çalışanlarının durumunu ifade eden bir çalışma olmuştur. Kahraman sağlık çalışanlarına bu vesileyle bir kez daha teşekkür ediyoruz." dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER