Gaziosmanpaşa’da 4 katlı bir apartmanın en üst dairesinde yangın

Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesinde 4 Katlı Bir Apartmanda Çikan Yangın Sonucu En Üstteki Dairede Büyük Oranda Hasar Oluştu. Olay Yerine Çok Sayıda İtfaiye Ekibinin Sevk Edilmesiyle Birlikte Yangın Kontrol Altına Alındı.

Gaziosmanpaşa’da 4 katlı bir apartmanın en üst dairesinde yangın

Gaziosmanpaşa Mevlana Mahallesi’nde 4 katlı bir apartmanda çıkan yangın sonucu en üstteki dairede büyük oranda hasar oluştu. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibinin sevk edilmesiyle birlikte yangın kontrol altına alındı.

Olay, gece saat 03.00 sıralarında Gaziosmanpaşa ilçesi Mevlana Mahallesi İbrahim Hayırlıoğlu Caddesi üzerinde bulunan 4 katlı bir apartmanın en üst katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, bilinmeyen bir sebepten dolayı daireden alevler yükselmeye başladı. Yangın kısa süre içinde büyüyerek dairenin tamamını etkisi altına aldı.

Daireden çıkan alevleri gören vatandaşlar durumu hemen itfaiye ekiplerine haber verdi. İhbarı alan itfaiye ekipleri apartmana giriş yaparak alevleri söndürmeye başladı. Yangının olduğu yere çevre ilçelerin grup itfaiye amirliklerinden çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi.

Kısa süre içerisinde kontrol altına alınan yangında herhangi bir can kaybının yaşanmadığı öğrenildi. Dairede maddi hasar meydana gelirken, yangının çıkış sebebi araştırılıyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER