İYİ Parti Ankara İl Gençlik Kolları yeni yılda yönetim kademesinde değişikliğe gitti

İyi Parti Ankara İl Gençlik Kolları başkanı Onur Hondoroğlu, otuz yedi kişilik yönetim kademesinde değişikliklerde bulundu.

İYİ Parti Ankara İl Gençlik Kolları yeni yılda yönetim kademesinde değişikliğe gitti

İyi Parti Ankara İl Gençlik Kolları başkanı Onur Hondoroğlu, otuz yedi kişilik yönetim kademesinde değişikliklerde bulundu. Görev süresi boyunca üçüncü defa kadroda değişikliğe giden Hondoroğlu görevlerinde başarılı herkesin yönetimde şans bulması gerektiğini belirtiyor. Atama yoluyla 2018 yılının sonunda başladığı görevinde başarılı iki yıl geçiren Hondoroğlu, bu başarısını liyakat ve doğru görevlendirme olduğunu belirterek şu şekilde devam ediyor;“ Zaman ilerledikçe insanlar da değişiyor. Bu değişim bazı arkadaşların donanımının değişmesine sebep oluyor. Bundan yararlanmak için de devamlı revizyonlarda bulunup doğru işi doğru kişiye vermeye çalışıyoruz.”

Hondoroğlu, yeni dönemde yeni yol arkadaşları ile başarılı ve dolu dolu bir süreç geçirmek istediğini belirterek şunları ekliyor; “Şimdiye kadarki süreçte pandemi dolayısıyla epey zorlandık ama artık pandemiye rağmen Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener gibi bizde sahada olmaya, halk ile iç içe olmaya gayret göstereceğiz.Sadece seçim dönemi sahada olan siyasetçiler gibi olmak istemiyoruz.” .Gençlerin siyasetten soğutularak ülke yönetiminden uzaklaştırıldığını ve ihtiyaçlarını

bilmeden gençlere yaklaşıldığını belirten Hondoroğlu İyi Parti Gençlik Kolları olarak bütün gençleri tekrar kazanacaklarını söylüyor.

On sekiz ile otuz yaş aralığı sınırı konduğu için olası bir seçimde İyi Parti Ankara İl Gençlik Kolları başkan adayı olamayacağını belirten Hondoroğlu, İyi Parti çatısı altında kendisine uygun görülen her görevi var gücüyle yerine getirmeye çalışacağını söylüyor. Hondoroğlu sözlerini şu şekilde tamamlıyor; “ Şuan gururla yürüttüğüm görevime atanmamı sağlayan Sayın Genel Başkanım Meral Akşener’e başta olmak üzere Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas’a, Teşkilatlanmadan Sorumlu Başkan Orhun Bilenler’e ve İyi Parti çatısı altında yan yana siyaset yapma fırsatı bulduğum değerli Yetkin Öztürk başkanıma teşekkürü borç bilirim.”

Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2021, 11:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER