Türkiye değişirken, medya da değişiyor

Merhaba ,
Hızla değişen ve gelişen iletişim çağımızda  Haber Manşet Gazetesi de değişimde yerini alarak ‘’ Günlük Online Gazete ‘’ sloganıyla yayın hayatına başladı. Bundan böyle Haber Manşet Gazetesi yerel, bölgesel haberlerin yanı sıra Ulusal ve Uluslar Arası önem arz eden anlık haberleriyle de  okurlarının karşında olacaktır.

İletişim teknolojilerindeki baş döndüren değişimlere ve gelişimlere kayıtsız kalmak sportif deyimle kendi alanımızda top çevirmekten başka bir şey olmayacaktı. Çünkü teknolojideki değişimle birlikte Dünyamızın da çehresi değişime başlamış ve aradaki sınırlar tamamen yok olmuştur. Bir tuşa dokununca kendimizi Paris’te fular veya kravat modellerine bakarken yada Mini Eyfel Kulelerinde mutlu insanları hayatın mutluluk yanlarıyla dans ettiklerini görebiliyoruz. Kısacası hiçbir şey eskisi gibi değil.

Ülkemizde ve Dünyamızda bir çok iş kollarında olduğu gibi basın yayın alanlarından da  tatlı bir rekabet yaşanmaktadır. Gelişen teknoloji ve iletişime ayak uyduran, sabırlı, vizyon ve misyon sahibi işletme sahiplerinin , mesleki bilgi, birikimleriyle birlikte var olan nakdi – parasal kaynaklarını yerinde ve zamanında doğru insanlarla yatırıma dönüştürmesi gerekmektedir. Bizlerde bu inanç ve düşüncelerle   Andaç Basın Yayın Kuruluşu Projesi olan Haber Manşet Gazetesi’ne doğru zamanda doğru insanlarla yatırım yaparak yayın hayatımıza başladık. Bütün bunları yaparken yayın kuruluşu olarak olmazsa olmazımız toplumsal değerlere ve mesleki etik değerlere bağlı kalarak, toplumu doğru bilgilendirmek ve bütün canlılar arasında sevgiyi hakim kılmaya çalışmaktır.

Deneyim merkezine insanı oturtan Jim Collins, 1500 başarılı şirketi kapsayan araştırmasında , başarılı şirketlerin tamamında başarı otobüslerine ‘’ doğru insanları bindirdiklerini ‘’ görmüş ve bizlere değişen koşullarda ‘ne ‘ yapacağımızdan çok ‘ kiminle ‘ neler yapabileceğimizin yol haritasını çizerek   en büyük yatırımın ‘doğru zaman ‘ ve ‘doğru insan ‘a olduğu gerçeğini öğütlemiştir. Haber Manşet Gazetesi olarak bizlerde yayın hayatımıza başlarken ‘sektörel tecrübe – mesleki uzmanlık  - mesleki beceriler’ üçlüsünün başarılı bir yayın hayatı için çok önemli olduğundan hareketle, gerek yazılım, gerek editöryal ve gerekse de köşe yazarlarıyla  Türkiye’deki  ‘en’ lerle okurlarımızı buluşturacağız.
 
Türkiye Kamuoyunun yakından tanıdığı bir çok değerli isimleri   köşe yazılarıyla www.habermanset.com.tr adresinde sizlerle buluşturacak ve Aydınlık Türkiye’nin kardeşlik köprüsünün temellerini birlikte atacağız. 
Şu gerçeği bilmenizi isterim ki , Vatanımıza ve Milletimize  duyduğumuz sevgi ve sadakatimiz  bizlerin dermanıdır.

Girişim ve gayret bizlerden, takdir ve takip sizlerden, başarı ve muvaffakiyetler Yüce Allah’tan. Bir sonraki yazımızda görüşünceye kadar kendinize yine kendiniz için iyi bakın. Sevgiyle hoşça kalın.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Orhan Keleş
Orhan Keleş - 2 yıl Önce

Tebrik ediyor tarafsız ve objektif bir medya olarak nice başarılara ulaşmanızı temenni ederim

Necmettin Gültekin
Necmettin Gültekin @Orhan Keleş - 2 yıl Önce

Çok teşekkür ederim kardeşim. En yakın zaman da sizin şiirlerinizi bekleriz sayfalarımıza.

Orhan keleş
Orhan keleş - 2 yıl Önce

Vatan sever karakteriniz ve kişiliğinize örnek alınması gereken bir yazar olduğunuzu her makalenizde anlamak mümkün.. Ufkumuzu açmaya devam edin..