Kartal CHP için EFENDİ aday

Efendi Argunsah Kartal CHP İlçe Başkanlığı için adaylığını açıklarken, icazet beklemeyen ama işaret edilen bir duruş sergiledi.

Kartal CHP için EFENDİ aday

Efendi Argunşah 'Kartal'dan Milletvekili çıkaracağız'


CHP Kartal İlçe Başkanlığı'na aday olan Efendi Argunşah, çarpıcı açıklamalarda bulundu..

CHP Kartal İlçe Başkanlığı'na aday olan Efendi Argunşah, Kartal'ı yeniden lider ilçe yapacaklarını söyledi.


Efendi Argunşah, Kartal'da yayın yapan yerel gazete temsilcileriyle kahvaltıda buluştu. Mavi Cafe'de düzenlenen kahvaltı etkinliğinde konuşan Efendi Argunşah "Kartalımızdan bir tane bile miletvekili yok. Önümüzdeki yerel seçimlerde Kartal'dan TBMM'ye en az bir tana milletvekili yollayacağız" dedi.


Kartal'ı yeniden lider ilçe yapmak istediklerini belirten Efendi Argunşah şunları söyledi:


"48 yıldır Kartal'da yaşıyor ve lise yıllarından beri CHP'de politika yapıyorum. Partimizin hemen hemen tüm kurullarında görev aldım. Sendikacılık yaptım. Partimizi genel anlamda iktidara taşımak için CHP Kartal İlçe Başkanlığı'na aday oldum. Benden başka aday olan 3 arkadaşımla birlikte demokratik bir yarışa giriyoruz. Kendimi 417 delege arkadaşıma emanet ediyorum. Amacımız Kartal'ı yeniden Anadolu Yakası'nın lider ilçesi yapmak. Bugün Meclis'te bir tane bile Kartallı milletvekili yok. İlk seçimde Kartal'dan TBMM'ye en az bir milletvekili göndermek istiyoruz. İlçe seçimini kazandıktan hemen sonra olası bir baskın seçime karşı partimizi hazırlayacağız. Ben ve ekibim Kartal'ı sokak sokak gezerek CHP'yi genel manada iktidara taşıyacağız."

Güncelleme Tarihi: 04 Ocak 2020, 20:40
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER