Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Şakar : ''Kartal Belediye Başkanı başarılı diyemeyiz ''

Doğru Parti Kartal İlçe Teşkilatı, bölgede yayın yapan, gazete, dergi ve dijital yayın kuruluşları temsilcileriyle Kara Yemiş Tesislerinde bir araya geldi. Yerel, bölgesel ve genel siyasi konuların konuşulduğu kahvaltılı basın toplantısına Doğru Parti Kurucular Kurulu Üyesi Hasan Okhan Okumuş ve Doğru Parti İstanbul İl Yönetim Kurulu Üyesi Sedat Özkan da katıldı.

Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Şakar : ''Kartal Belediye Başkanı başarılı diyemeyiz ''

Eski Bergama Belediye Başkanlığı, 19.20 ve 21 . Dönem İzmir Milletvekilliği, Sağlık ve Devlet Bakanlığı da yapmış olan Rıfat Serdaroğlu'nun genel başkanlığını yaptığı Doğru Parti Kartal İlçe Teşkilatı İlçe Başkanı Gülay Şakar başkanlığında siyasi çalışmalarına  start verdi.

Gülay Şakar ve yönetim kurulu üyeleri deyim yerindeyse basının karşısına görücüye çıktı. Yönetim Kurulu Üyelerinin onbir kişiden oluştuğunu bunların dokuzunun yeni 2'sinin ise eski Kartal'lı siyasilerden oluştuğunu söyledi. Şakar :'' Bazı siyasi temsilciler bizleri hala yok sayıyor, bu yaklaşım ve tutum doğru değil. Doğru Parti Kartal'da 31 Mayıs 2021 tarihinde kurulmuş ve tarafıma görevlendirme tevdi edilmiştir. Bizler milli ve manevi değerlerimizi savunmaya ve korumaya devam edeceğiz. Bizim için emek ve alınteri çok kutsaldır.Bazı siyasiler gibi gazeteleri yok saymak, onların emeğine saygısılık etmek ve onları tehdit etmek hakkına sahip değiliz. Bizler kendi ekonomik şartları ve özverili çalışmalarıyla Kartal halkına hizmet etmeye talibiz. İmkanlarımız ölçüsünde birbirimize yardımcı olacağız her konuda. Bizde şöyle bir tehdit dili duyamazsınız BİZLERİ TAKİP EDER, SÜREKLİ HABERLERİMİZİ YAPARSANIZ SİZLERE BAYRAMDA İLAN VEREBİLİRİZ. BÖYLE BİR İFADE BASINA YAPILMIŞ EN BÜYÜK HAKARETTİR.''

Samimi ve doğal bir atmosferde geçen basın toplantısında güncel siyasi konular soru - cevap şeklinde konuşuldu.

....Kartal Belediyesini başarılı buluyor musunuz ? sorusuna  Doğru Parti Kartal İlçe Başkanı Şakar '' Hayır başarılı bir yönetim sergiliyor diyemeyiz. Bir çok konuyu yakın bir gelecekte tekrar bir araya geldiğimizde daha detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağım. Bugün için kısaca hizmetleri ve sorunlara yaklaşımları yetersiz buluyorum.'' diye cevapladı.

Doğru Parti Kartal İlçe Yönetimi ve görev dağılımı şu şekil de oluştu.

Gülay Şakar : İlçe Başkanı,

Adem Öztürk: Teşkilattan Sorumlu İlçe Bşk. Yardımcısı,

Rafet Kantarcı: Siyasi İşlerden Sorumlu  İlçe Bşk. Yardımcısı,

Mehmet Yücetaş: Mali İşlerden Sorumlu İlçe Bşk. Yardımcısı,

Gürbüz Pak: Stk'lardan Sorumlu İlçe Bşk. Yardımcısı,

Sabriye Ektaş: Kültür ve Sosyal İşlerden Sorumlu İlçe Bşk. Yardımcısı,

Yeşim Özkaya: İlçe Genel Sekreteri,

Galip Okumuş: Yön. Kur. Üyesi,

Dilek Yıldır: YTön. Kur. Üyesi,

Ayşe Büber: Yön.Kur.Üyesi,

Tuncer Başaran: Yön.Kur.Üyesi

Güncelleme Tarihi: 10 Temmuz 2021, 14:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER