Şehzadeler Belediyesi Fatih Gençlik Merkezi’nde bilgisayar kursu başladı

ŞEHZADELER BELEDİYESİ FATİH GENÇLİK MERKEZİ'NDE BİLGİSAYAR KURSU BAŞLADI. FATİH PARKI İÇERİSİNDE BULUNAN GENÇLİK MERKEZİNDE BAŞLAYAN BİLGİSAYAR KURSUNA BAŞVURAN 24 KURSİYER BİLGİSAYAR KULLANIMININ DETAYLARINI ÖĞRENECEK.

Şehzadeler Belediyesi Fatih Gençlik Merkezi’nde bilgisayar kursu başladı

Şehzadeler Belediyesi Fatih Gençlik Merkezi’nde bilgisayar kursu başladı. Fatih Parkı içerisinde bulunan Gençlik merkezinde başlayan bilgisayar kursuna başvuran 24 kursiyer bilgisayar kullanımının detaylarını öğrenecek.

Şehzadeler Belediyesi Fatih Gençlik Merkezi’nde bilgisayar kursu başladı. Uzman eğitmenler tarafından verilen kurs, kursiyerlere bilgisayar kullanımı ve temel programlar, internet güvenliği ve etkili internet kullanımı ile ofis programları konularında eğitimler sunuyor. 24 kursiyer, hafta içi her gün eğitimlere katılacak.

Açılan kurs ile vatandaşların bilgi ve becerilerini arttırmayı hedeflediklerini ifade eden Şehzadeler Belediye Başkanı Gülşah Durbay "Günümüz dünyasında teknolojiyi etkin bir şekilde kullanabilmek büyük bir önem taşıyor. Bu kurs sayesinde vatandaşlarımızın bilgi ve becerilerini artırarak onlara daha fazla fırsat sunmayı hedefliyoruz. Şehzadeler Belediyesi olarak her zaman halkımızın yanındayız ve onların gelişimi için çalışmaya devam edeceğiz." dedi.

Başkan Durbay, ayrıca kursiyerlere başarılar dileyerek, eğitimin herkes için verimli geçmesini temenni etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER