Melikgazi Belediyesi, Mimarsinan Mahallesi’nde 9 sokakta asfalt çalışması yapıyor

İLÇEYE DAHA GÜVENLİ VE KONFORLU BİR ULAŞIM HİZMETİ SUNMAK İÇİN ÇALIŞMALARINI BÜYÜK BİR TİTİZLİKLE SÜRDÜREN MELİKGAZİ BELEDİYESİ, MİMARSİNAN MAHALLESİ’NDE 9 FARKLI SOKAKTA YENİ ASFALT YAPIMINA BAŞLADI.

Melikgazi Belediyesi, Mimarsinan Mahallesi’nde 9 sokakta asfalt çalışması yapıyor

İlçeye daha güvenli ve konforlu bir ulaşım hizmeti sunmak için çalışmalarını büyük bir titizlikle sürdüren Melikgazi Belediyesi, Mimarsinan Mahallesi’nde 9 farklı sokakta yeni asfalt yapımına başladı.

İlçedeki yol kalitesini artırmak amacıyla planlı ve titiz bir çalışma yürüttüklerini belirten Melikgazi Belediye Başkanı Doç. Dr. Mustafa Palancıoğlu; "İlçemizin ulaşım altyapısını güçlendirmek ve hemşehrilerimize daha konforlu bir yol deneyimi sunmak için asfalt çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Yollarımızı yenileyerek, hem sürücülerimizin hem de yayalarımızın daha güvenli bir şekilde seyahat etmelerini sağlıyoruz. Sürdürülebilir ulaşım için daha dayanıklı ve uzun ömürlü asfalt çalışmaları yapmak önceliğimizdir. Mimarsinan Mahallemizde 1901, 1898, 1899, 1902, 1895, 1900, 1896, 1893 ve 1894 numaralı sokaklar olmak üzere 9 farklı sokağımızda asfalt çalışmalarımıza başladık. Toplamda 2750 ton asfalt kullanarak 2400 metre olacak şekilde yenilenmiş yollarımızı Mimarsinan Mahallemize kazandıracağız. Mahallemizde bulunan vatandaşlarımızı mutlu edecek bu çalışmayı en kısa sürede tamamlayarak kullanıma açacağız inşallah. İlçemize katkı sağlayan bu çalışmamız hemşehrilerimize hayırlı olsun" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER