logo

reklam

KARTAL’I KAZANACAĞIZ…!

KARTAL’I KAZANACAĞIZ…!

Mahalli İdareler Genel Seçimleri yaklaştı. Saflar da netleşmeye başladı. Kartal’da MHP Ak Parti Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek’i koşulsuz destekleyecek, seçim çalışmalarında alanlarda ve sandıklarda destek verecek.

MHP Kartal İlçe Başkanı : ” Sn. Ebubekir Taşyürek Cumhur İttifakı’nın ortak adayıdır. 31 Mart’ta yapılacak olan seçimlerde sandıklarda zaferle çıkacağız ..”

Artık sayılı günler kala yerel seçimlerde saflar netleşmeye başladı. Kartal’ın yerel yönetiminde kaderini belirleyecek olan çok önemli görüşme ise sessiz sedasız gerçekleşti.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin kurucusu oldukları Cumhur İttifakı’nın Kartal’da ki izdüşümü olan ve Kartal AK PARTİ İlçe Başkanı Gürkan Akyol ile MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek buuşması Kartal MHP İlçe Merkezi’nde gerçekleştirildi.

Kartal Belediyesi’nin önümüzdeki 5 yılını belirleyecek olan bu son derece önemli görüşmede taraflar, ittifaka bağlılıklarını vurgularken, yapılacak olan yerel seçimlerde mutlak zafer kazanacaklarına olan inançlarını bir kez daha ifade ettiler.

Bilindiği gibi Kartal AK PARTİ’nin Belediye Başkan adayı olarak Ebubekir Taşyürek ismi açıklanırken, daha önce aday olduğu duyurulan MHP Kartal Belediye Başkan adayı olarak açıklanan Fatih Kaya, ittifak nedeniyle yarıştan çekilmişti.

Görüşmede söz alan Gürkan Akyol, Kartal’ın son 10 yılda oldukça kötü yönetildiğini, hatta kendi çocuklarının dahi karanlık içerisinde olan böylesi bir ilçeye gelmek istemediklerini belirterek, Kartal’ı Ak günlerle buluşturmak için hazır olduklarını ifade ederek, MHP Lideri Bahçeli’den de övgü ile söz etti.

MHP Kartal İlçe Başkanı Metin Özüpek ise yaptığı açıklamada Kartal’n kötü yönetildiğinin herkesin malumu olduğunu, çalışanların dahi yemek konusunda sorunlar yaşadığını ifade ederken, Yerel seçimde destekleyecekleri AK PARTİ adayı Ebubekir Taşyürek’in gönüllerine hitap ettiğinin de altını kalın çizgilerle çizerek, sonuna kadar destek vererek, bu seçimlerden de alınlarının akı ile çıkacaklarını söyledi.

Kartal AK PARTİ İlçe Başkanı Gürkan Akyol’un MHP Kartal ziyaretinde İlçe yöneticilerinin yanısıra Kadın Kolları Başkanı Arzu Öğüt Şimşek’te hazır bulundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?