logo

reklam

İSTANBUL 34’ÜN HARİKA GECESİ

İSTANBUL 34’ÜN HARİKA GECESİ

İmtiyaz sahibi Murat Karaca’nın sahibi olduğu ve Nuray Yılmaz İçli’nin yayın yönetmenliğini yürüttüğü İstanbul 34 gazetesi 8. yaşgününü harika bir gece ile taçlandırdı.

İş, Siyaset ve Basın çevrelerinin, STK ile Derneklerin yoğun katılım gösterdiği geceye, Kartal Kaymakamı Abdullah Demir, Kartal Belediye Başkan yardımcısı Ali Apaydın, Kartal CHP İlçe Başkanı Muammer Çelebi, Kartal AK PARTİ Belediye Başkan Adayı Ebubekir Taşyürek, Kartal CHP Belediye Başkan aday adayı Yüksel Çiftçi, Kartal CHP Belediye Başkan aday adayı Gökhan Yüksel, Kartal CHP Belediye Başkan aday adayı Ali Turabi Artuç, Kartal CHP Belediye Başkan aday adayı Doç. Dr. Hüsnü Süslü,
Kartal CHP Belediye Başkan aday adayı Y. Mimar Oğuz Aykan başta olmak üzere Belediye Meclis üyeleri ile Belediye Meclis üyesi aday adayları ve Muhtarlar ile Muhtar adayları da misafir oldular. 

İstanbul 34 Gazetesinin 8. yıl kutlamalarında AGON Dans Grubu üyelerinin yaptığı dans gösterileri ile Sanatçı Alex Şahin’in okuduğu şarkılar ve Özgür Doğan’ın sazıyla seslendirdiği Türküler misafirlerini kulaklarındaki pası silerken, hep birlikte gönüllerince oynama fırsatı buldular.

Geceye katılan Gazetemiz İmtiyaz Sahibi ve aynı zamanda Kartal AK PARTİ Belediye Meclis üyesi aday adayı Necmettin Gültekin, kısa bir konuşma yaparak birlik ve beraberlik vurgusu yaparken, ayrımsız hizmet için aday olduğunu bir kez daha hatırlattı. Necmettin Gültekin daha sonra yılın gazetecisi seçilen Vural Dağtekin’e plaketini sundu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+6 = ?